העיתון האלקטרוני לתדמית ושפת גוף
העיתון האלקטרוני לתדמית ושפת גוף
 יואב ברנזון
משהו ללבוש
מאת: יואב ברנזוןמה תלבשו כדי להצליח עם בני המין השני?

מה נשים יכולות ללבוש כדי למשוך אליהן גברים?
נשים שרוצות להצליח עם גברים ולמשוך אליהן יותר גברים צריכות להתאים את עצמן לארכיטיפ* הנשי של גברים. חשוב להבין שאצל מרבית הגברים, אם לא אצל כולם, קיים ארכיטיפ נשי בלא מודע, והוא מתעורר בכל מפגש של גבר עם אישה. ככל שההתאמה בין הארכיטיפ הנשי לבין אותה אישה הוא גדול יותר - הגבר יגיב אליה במהירות ובהתלהבות גדולה יותר.

הארכיטיפ הנשי של גברים הוא זה: אישה בעלת שיער ארוך וחלק, בעלת לבוש נשי קלאסי דהיינו קווים חלקים ונוזלים, כותנות רכות למגע, שמלות מתנופפות, חצאיות רכות, בדים נשפכים ולא נוקשים והלבשה תחתונה עדינה בצבעים רכים כגון ורוד, לבן, תכלת, אדמדם, אפרסק וכיו"ב.

מה גברים יכולים ללבוש כדי למשוך אליהם נשים?
גם גברים שרוצים להצליח עם נשים יכולים לאמץ לעצמם את הארכיטיפ הגברי של נשים. ככל שגבר יאמץ לעצמו אלמנטים מארכיטיפ זה כך הוא יזכה לתגובות חיוביות וטובות יותר מנשים.

הארכיטיפ הגברי של נשים הוא זה: גבר בעל שיער קצר ומטופח, בעל סגנון לבוש קלאסי דהיינו קווים ישרים, אחידים, חולצות צווארון, חליפות, מכנסיים כהים, ג'קטים המדגישים קוי כתפיים רחבים, נעליים מטופחות ואביזרים נלווים כמו שעון גדול וחגורה בולטת.

חשיבותם של בגדים
לבגדים ולהופעה החיצונית ישנה השפעה אדירה על האינטראקציה בין נשים וגברים. מי שמזניח את לבושו או שלובש בגדים בקודים ש"שוברים" בצורה חדה את הארכיטיפ הנשי או הגברי מרחיק מעליו את בני המין השני באופן לא מודע ומקטין את סיכויי ההצלחה שלו בתחום הרומנטי.

זכרו, הבגדים שלנו הם חלק בלתי נפרד מהתדמית ומהזהות שלנו. אישה שלובשת בגדים גבריים משדרת גבריות ונוקשות כבר מהרגע הראשון - ובכך מרתיעה גברים רבים מלהתקרב אליה ולנסות לחזר אחריה. גבר שלובש בגדים נשיים משדר רכרוכיות ובלבול כבר מהרגע הראשון - ומכבה את ההתעניינות הרומנטית של נשים בו.

וטיפ לסיום: קוד לבוש נכון יכול להביא לשינוי דרמטי בהתייחסות של בני המין השני אליכם.

* ארכיטיפ הוא אובייקט או של מצב שהאנושות, על תרבויותיה השונות, חוותה תדיר והוא נשמר כמשקע בזיכרון האנושי. הפרט החווה את חייו הפרטיים חשוף תמיד הן להתרחשויות ההווה שהוא שותף להן, והן לאותם דימויים קדומים מעברה של משפחת האדם. דוגמה: דמות האם היא ארכיטיפ, שהרי כל התינוקות בכל התרבויות שותפים לחוויית האם, תפיסת התינוק את אמו שלו משלבת בתוכה את התנסויותיו עם אותו דימוי של דמות האם הטבוע בו, כפי שהגזע האנושי חווה אותה מאז ומעולם. ("ויקיפדיה")


יואב ברנזון, מאבחן ומטפל רב-תחומי במשברים בזוגיות ובקריירה. אתר האהבה
טל: 050-5558535


  http://www.tadmit4u.net