הרצאות לעובדים / אנשי ונשות עסקים


  מה לעשות עם הידיים, לעזאזל?
פרזנטציה - העברת מסרים והופעה בפני קהל: כל הטיפים והסודות החשובים להופעה בפני קהל. שימוש נכון בידיים ובגוף בכלל כדי להעביר מסרים. התמודדות עם פחד קהל, ארגון נכון של המסר, דרכים להגיע אל הראש והלב של הקהל, ואיך לעורר קהל שאוטוטו נוחר.

  רוצים להצליח בתפקיד? השקיעו בתדמית!
כל הכלים שיעזרו לך לבנות את התדמית הנכונה שתישא אותך אל ההצלחה.
בניית הופעה ייצוגית, מקצועית ואמינה. שיפור ההופעה החיצונית. לימוד מיומנויות תקשורת והתנהגות.
סדנאות הדרכה קצרות ופשוטות יביאו את השינוי שיוביל אותך להצלחה.

  עסק עסק תרדוף
הכלים שיסייעו לך להציג תדמית אישית עסקית נכונה.
לא הכל מילים: שימוש במסרים בלתי מילוליים ובמיומנויות התנהגותיות שישפרו את תדמיתך.
הרושם הראשון ייקבע את עתידך - איך בונים אותו נכון. מהי פרזנטציה אישית אפקטיבית, איך משיגים מטרות בלי להוציא מילה ומי צריך להושיט את היד ראשון ללחיצת יד.

  הראשון בהצלחה
7 שניות יכולות לקבוע את עתידך.
מהו הרושם הראשון, איך הוא מתרכז לזמן קצר כל-כך ובכל זאת השפעתו גדולה כל-כך. איך יוצרים תדמית חיובית ומבטיחה כבר ברושם הראשון, בשיחה ובמסרים שמעביר הגוף והבגד.

  תדמית, דימוי ומה שביניהם
מה הקשר בין דימוי לתדמית? האם אנחנו רואים את עצמנו כמו שאחרים רואים אותנו? נזהה את הפערים ונלמד כיצד ליצור את התדמית שאנחנו רוצים להציג כלפי חוץ.

  זה לא (רק) לטלפון
שירות לקוחות זה לא רק לענות לטלפונים. מהו שירות איכותי? כיצד מתמודדים עם לקוחות זועמים? איך צריך לדבר בטלפון כדי להצליח בצורה הטובה ביותר במשימה? נלמד לדבר בנימוס עם לקוחות ככלי לשיפור השירות וכדי לדעת כיצד להפוך חיכוך לחיוך.

  נעים מאוד
כמעט כולנו חוששים במקום חדש ולא מוכר. בסדנא חוויתית נמגר את הפחד. נלמד להציג את עצמנו בפני אחרים בביטחון. נלמד לפתוח בשיחה עם זר בקלילות, ולערוך היכרות בין אנשים. ואם כבר היכרות - מי צריך להושיט את היד ראשון ללחיצת יד, ואיך אפשר לזכור את השמות שרק עכשיו הכרנו?

  איך יוצרים תדמית סביבת עבודה חיובית ומזמינה
נכיר את מרכיבי התדמית העסקית ונלמד להשתמש בהם כך שיצרו סביבת עבודה, אפקטיבית, יעילה ונעימה. נלמד מהם המרכיבים הקובעים את ההתרשמות הראשונית בארגון, וכן גם אותם נוהגי עסקים היוצרים בסופו של דבר את התדמית העסקית הראויה.

  הלו, מי זה?
שיחת טלפון נשמעת כדבר ברור מאליו. מה יש ללמוד כאן? אם הטלפון, המייל והפקס הם הכלים שלנו להצלחה, חשוב להשתמש בהם נכון. איך עונים לשיחה בצורה מנומסת ויעילה? מה עושים כשנכנסות מספר שיחות במקביל, למי ניתן להמתין ולמה? איך מסיימים שיחה באדיבות? ותתפלאו, גם לשימוש בפקס ובאי מייל יש טיפים חשובים.

  איפה שמתי את כרטיס הביקור שלי?
כרטיס ביקור, פגישה עסקית, ארוחה עסקית וישיבות - הם כולם כלים שאיש העסקים נתקל בהם יום יום. גם בהם צריך להשקיע.
איך בונים נכון כרטיס נכון, מתי מגישים אותו ולמי, ואיך מתייחסים לכרטיס ביקור שקיבלת. מה נכון לעשות בפגישה עסקית, כיצד עוברים בשלום ארוחה עסקית, ואיך מנהלים ישיבה קצרה ויעילה.

  מוכרים בלבד
לאנשי מכירות: עובדים מול קהל - חשוב שתכירו את משמעות שפת הגוף של הלקוח, וכיצד אתם יכולים להפוך את גופכם למכונת מכירות. מה ללבוש ומה לא ללבוש, ובאיזה צבע, כדי למשוך את תשומת לבו של הלקוח דווקא אליכם.

  מזכירה במרכז הזירה
למזכירות בכירות ולמנהלות לשכה: רוצה שהבוס והלקוחות יעריכו אותך יותר? בואי נפתח יחד את התדמית האישית, ונלמד לייעל ולשפר את עבודתך.
איך יוצרים סביבת עבודה מאורגנת ויעילה, כיצד מארחים במשרד, איך זוכרים את כל השמות שעוברים לידך כל יום, איך מנהלים "סמול טוק" עם אורח, מה צריך לעשות כדי להכין ישיבה, ואיך להשתמש באופן יעיל בטלפון, בפקס ובאי מייל.

  הדלתות נפתחות מעצמן
להגיע מוכנים לראיון עבודה, ולצאת עם המשרה ביד. איך להתלבש, לדבר, להציג את עצמך ולשלוף את התשובות הנכונות שיתנו לך יתרון על פני שאר המועמדים למשרה.

  איזון קריירה – משפחה? האם אפשרי?
אישה, מרגע שהפכה לאם ניצבת בפניה הדילמה האם לחזור לעבודה או לגדל את ילדיה. ומשהחליטה לחזור לעבודה ניצבת הדילמה הנוספת, האם להשקיע ולפתח את הקריירה או לדחות את הרעיון. כל החלטה מכילה בתוכה את הקונפליקט המובנה בתרבות המערבית.
בסדנא נחווה את הקונפליקט דרך עבודה עם קלפים, נדבר עם הדמויות המנוגדות שבתוכנו וננסה למצוא את הדרך ל"גם וגם" תוך כדי דיון על רגשות אשמה, התמודדות עם קונפליקטים ובעיקר מהי המשמעות של איזון ואיך מגיעים אליו הלכה למעשה.
הזמנת הרצאה / סדנא / הדרכה / יעוץ תדמית / אימון אישי:   צור קשר עם ציפי גלזר